Beveik pusamžį patirties turinti Giasco verslo idėja kilo iš šeimos verslo Chiampo slėnyje, Italijoje. Šiandien tai – tarptautinė apsauginės darbo avalynės su unikaliu ir patraukiu dizainu gamintoja.

Chiampo slėnis – žinomas kaip odos gamybos Meka, visuomet buvo Giasco veiklos atrama. Ryšys su šia vieta leido išvystyti nepaviršutinišką supratimą apie medžiagas, kurios yra vienas esminių komponentų, gaminant aukščiausios kokybės apsauginius batus. Giasco deklaruoja, kad patogumas pėdoms bet kokiomis sąlygomis ir maksimali apsauga visuose gyvenimo atvejuose yra jų veiklos pagrindas. Šie du aspektai būtini, kad klientas vertintų batus. Taigi Giasco rūpinasi, kad jų produkcija dėvintiems apsauginius batus kiekvieną darbo dieną, leistų jaustis patogiai, nepraleistų skysčių, o kojos vis dar galėtų “kvėpuoti”.

Vienas iš pagrindinių dalykų, kodėl Giasco taip vertinami – dviejų sluoksnių padas iš poliuretano. Pirmasis yra minkštesnis ir suteikia vaikščiojimo ant debesų efektą, o štai antrasis yra kur kas kietesnis, todėl neleidžia padui taip greitai dilti. Batai ypatingi dar ir tuo, kad yra sukurtas specialiai taip, kad padas neslystų.

Giasco moto – visuomet būti priešaky ir kurti inovatyvią, patogią, teikiančią pilną apsaugą produkciją. Savo veikloje Giasco didelį dėmesį skiria estetikai, dizainui, technologijoms ir inovacijoms, kad klientai būtų patenkinti galutiniu rezultatu. Būtent tai leidžia Giasco būti tarp daugiau nei 90 profesionalų šioje srityje visame pasaulyje.

Šio gamintojo deklaruojamos vertybės bei požiūris į kokybę sutampa su mūsų, kaip Nota Bene įmonės, vertybėmis. Siekdami užtikrinti maksimalią apsaugą ir komfortą darbe, bendradarbiaujame su šiuo Italijos gamintoju daugiau nei 15 metų.